Jambor Josef (Pohledec 1887 - 1964 Tišnov)
Krajina s břízami, signováno a datováno vlevo dole Jambor 1938, olej/plátno, 28,5 x 36,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |